För frågor om Metrums produkter och tjänster kan du antingen kontakta någon av personerna nedan eller skriva en rad till sales@metrum.se.

Robert Olofsson

Verkställande direktör

robert.olofsson@metrum.se +46 (0) 707 77 85 40
Ola Karlsson

Säljansvarig, globalt

ola.karlsson@metrum.se +46 (0) 766 45 11 94
Henrik Tuveson

Affärsutveckling, Region Sydamerika

henrik.tuveson@metrum.se +46 (0) 730 93 66 11
Johan Stenfeldt

Teknisk säljare, Sverige

johan.stenfeldt@metrum.se +46 (0) 766 45 11 80
Mikael Lomander

Supportingenjör

mikael.lomander@metrum.se +46 (0) 768 91 39 38
Daniel Hallgren

Supportingenjör

daniel.hallgren@metrum.se +46 (0) 708 78 67 10