För frågor om Metrums produkter och tjänster kan du antingen kontakta någon av personerna nedan eller skriva en rad till sales@metrum.se.

Robert Olofsson

Verkställande direktör

robert.olofsson@metrum.se

+46 (0) 707 77 85 40

Rebecka Andreasson

Affärsutveckling, Region APAC

rebecka.andreasson@metrum.se

+46 (0) 766 45 11 82

Ola Karlsson

Affärsutveckling, Region Afrika

ola.karlsson@metrum.se

+46 (0) 766 45 11 94

Amrish Kubavat

Affärsutveckling, Industri

amrish.kubavat@metrum.se

+46 (0) 766 45 11 83

Henrik Tuveson

Affärsutveckling, Region Sydamerika

henrik.tuveson@metrum.se

+46 (0) 730 93 66 11

Peter Bratt

Affärsutveckling Skandinavien

peter.bratt@metrum.se

+46 (0) 766 00 26 86

Johan Stenfeldt

Teknisk säljare, södra och västra Sverige

johan.stenfeldt@metrum.se

+46 (0) 766 45 11 80

Mikael Lomander

Supportingenjör

mikael.lomander@metrum.se

+46 (0) 768 91 39 38

Daniel Hallgren

Supportingenjör

daniel.hallgren@metrum.se

+46 (0) 708 78 67 10