För frågor om Metrums produkter och tjänster kan du antingen kontakta någon av personerna nedan eller skriva en rad till sales@metrum.se.

Magnus Andersson

Verkställande direktör

ma@metrum.se

Robert Olofsson

Teknisk chef

robert.olofsson@metrum.se

Michael Odälv

Försäljningschef

michael.odalv@metrum.se

070-467 60 81

Rebecka Andreasson

Affärsutveckling, Region APAC

rebecka.andreasson@metrum.se

076-645 11 82

Ulf Hansson

Affärsutveckling, Region Mellanöstern

ulf.hansson@metrum.se

076-893 34 22

Ola Karlsson

Affärsutveckling, Region Afrika

ola.karlsson@metrum.se

076-645 11 94

Amrish Kubavat

Affärsutveckling, Industri

amrish.kubavat@metrum.se

076-645 11 83

Henrik Tuveson

Affärsutveckling, Region Sydamerika

henrik.tuveson@metrum.se

073-093 66 11

Peter Bratt

Försäljningsingenjör Sverige

peter.bratt@metrum.se

+46 (0) 766 00 26 86

Johan Stenfeldt

Ansvarig teknisk support

johan.stenfeldt@metrum.se

076-645 11 80

Mikael Lomander

Supportingenjör

mikael.lomander@metrum.se

076-891 39 38